Dziś w naszej szkolnej bibliotece świętowaliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich i uwirzcie, było wszystko: trochę ciszy (ale tylko przy czytaniu 😀), dużo śmiechu i cała masa książkowej energii! Na uczniów czekały różne wyzwania: klasy pierwsze pokazały talent w konkursie czytelniczo-plastycznym, klasy II-IV zmierzyły się z literackimi "Słoikami", a klasy V-VI udowodniły, że "do dwóch razy sztuka"! Nie zabrakło też kreatywnej zabawy "Ulubione miejsce do czytania - dokończ zdanie". Flipcharty zamieniły się w prawdziwą mapę czytelniczych inspiracji - od łóżka po.... chyba nawet toaletę. Była przerwa z książką (czyli najlepszy możliwy reset 📖), a każdy, kto odwiedził bibliotekę i wypożyczył książkę, zgarnął zakładkę. Dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami 💗. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień !!!