środa, 9 grudnia 2015

Książkowy zawrót głowy

Drogi Czytelniku,
mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość!

Nasza szkoła, w ramach rządowego programu Książki naszych marzeń, otrzymała dofinansowanie na zakup nowości czytelniczych. Na moich półkach pojawiły się aż 124 nowe tytuły!

Zapraszam po Twoje ukochane Dzienniki cwaniaczka, kolejne części Magicznego drzewa (hit biblioteki!) czy reportaże Twojej rówieśniczki Neli z podróży po różnych kontynentach. 

Jak zawsze mam coś dla wielbicieli detektywistycznych zagadek: Biuro detektywistyczne Lassego i Mai (koniecznie przeczytaj Tajemnicę biblioteki !!!) oraz serię Naukowe śledztwo i Matematyczne śledztwo.

Jest i coś dla miłośników zwierząt: książki z serii Zaopiekuj się mną (o pieskach, kotkach, reniferach i innych stworach:) oraz książki popularnonaukowe o kotach, koniach, rybach, świnkach morskich i przerażających ptasznikach.

Najmłodsi Czytelnicy na pewno pokochają serię Czytam sobie, przygotowaną z myślą o dzieciach wkraczających w świat liter i słów. 

Są i perełki: Linnea w ogrodzie Moneta - dla miłośników malarstwa, niesamowity album Aleksandry i Daniela Mizielińskich Pod ziemią, pod wodą czy Niedoparki - dla tych, którzy chcą poznać tajemnicę zaginionych skarpetek...

Na moich półkach znajdziesz również książki o kosmosie, piratach oraz wiele interesujących powieści dla dzieci i młodzieży prosto z kuferka życzeń czytelniczych uczniów (przygody Matta Hidalfa, Kolorowy szalik Barbary Kosmowskiej oraz powieści wielokrotnie nagradzanego autora książek dla dzieci i młodzieży Marcina Szczygielskiego: Czarny Młyn, Za niebieskimi drzwiami, Czarownica piętro niżej - POLECAM!!!).

:) :) :)
Pozdrawiam, Twoja Biblioteka

PS A jeżeli już teraz chcesz poczuć świąteczny klimat, koniecznie wypożycz Drzewo spełniające życzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz