niedziela, 19 maja 2013

Stare dobre czasy...

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSDfRpWQJMwcNVlvYR3U-zqSJaFGFHXhcXLGghpIu5O83h_fWMBoQ
Seria Gothic

Gra,a raczej seria gier "Gothic", cieszy się dużą popularnością. A wszystko zawdzięczamy firmom PiranhaBytes i JooWood. Pierwszą i bardziej popularną częścią Gothic IV jest Arcania (ale to już inna historia). Natomiast druga część to Risen (odchodzi od fabuły i tworzy zupełnie inną grę). Gry posiadają także dodatki, które ją urozmaicają.

http://www.cheats.ru/uploaded/g/gothic3/gothic3-0116.jpg

FABUŁA
W Gothic I rozpoczyna się nasza podróż po świecie. Lądujemy w obozie karnym, w którym spotykamy Builta. Musimy zapoznać się z otoczeniem i określić, czy chcemy być źli czy dobrzy.
W Gothic II ożywia nas mag o imieniu Xardas (występuje w I części) i opowiada, co się działo, kiedy leżeliśmy pod stertą kamieni. Musimy zapoznać się z terenem, gdzyż mamy więcej do zwiedzania. Mieszkańcy opowiadają o smokach zamieszkujących krainy. I tutaj rozpoczyna się przygoda...
W Gothic III jesteśmy podróżnikiem, który trafia do obcej krainy. W części trzeciej musimy stawić czoła nieznanym potworom i czarom. To niestety ostatnia część serii Gothic. Pod koniec musimy wybrać jedną z trzech ścieżek: Innos'a(dobro), Beliara (zło) lub ścieżkę orków (neutralność).

OPIS
Grafika - W każdej części gry grafika jest zmieniana 9\10
Fabuła - Wszystkie mają inną fabułę, ale niestety są dosyć krótkie 3\10

Ocena końcowa:
Szczerze polecam zagranie w serię Gothic, ponieważ pozwala ona patrzeć na świat z innej perspektywy.
Wikipedia Gothic: http://www.gothic.phx.pl/
SPAM: "Zapraszam na moje konto w storybird.com"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz